Forum Klanu QuitRaging

Forum klanu QuitRaging

Ogłoszenie

Witamy na forum klanu QuitRaging.Rekruci proszeni są o pisanie podań bez rejestracji , natomiast klanowiczy o rejestarcję na forum.

#1 2009-06-30 09:54:21

Uvukee

Lider klanu QuitRaging

5990219
Zarejestrowany: 2009-06-28
Posty: 34
Punktów :   

Uvukee

Hey, moje imię to Paweł, mam 19 lat, staruch już ze mnie... Mieszkam sobie w Wołominie (mafia ^^). Moja kariera w l2 trwa już bardzo długo, gram ponad 4 lata, mimo to, sądze, że bym mógł się jeszcze wiele nauczyć. Początki były trudne, szczególnie jak nie wiedziało się co to soulshoty, albo czemu nie moge nosić C grade gdy mam 40 lvl... (brak profy na 20 lvlu)
     Lineage pożarł mnie, gram całymi dniami, mimo to lubie sport taki jak piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy/ziemny i wszystko co mam okazje. Omało bym nie zapomniał o moim ulubionym sporcie, siatkówce, lecz odkąd skończyłem gimnazjum (a byłem w sportowej klasie gdzie codziennie po 2 godziny cisneliśmy w siatkówke) mam okazje tylko w plażówke grać. Jak widać uwielbiam gry, szczególnie komputerowe, a najbardziej taką jedna... l2 ^^
    Nie wiem czy już wiecie, ale największy maniak anime... to ja ! Jak nie obejrze w ciągu kilku dni żadnego anime, to czuje, że usycham, ma ono dla mnie twórcze działanie. Najlepszym anime jakie widziałem był Death Note. Widziałem także Fate Stay Night, Elfen Lied, School Rumble, Hellsing, Vampire Knight, Green Green po części (wymiękłem...), Berserk, Bleach (początki), Full Metal Alchemist (3 razy 1 serie, teraz oglądam 2 serie co dopiero wychodzi), Chobits, Devil May Cry ^^, Final Fantasy, Ghost In The Shell, Hack - Sign, Księżniczka Mononoke, Soul Eater, Lego Star Wars, Neon Genesis Evangelion (nie no, z tym Lego Wars to żart:P) i nadal ciągne tego longasa Naruto.
    Moim największym zainteresowaniem są sny, bym mógł o nich gadać i gadać..., czasem bym chciał wiecznie śnić i się nie obudzić, lecz jednak jest fajniejsza rzecz na ziemi... Moja dziewczyna ^^. Uwielbiam bawić się wyobraźnią, często wyobrażam sobie różne efekty specjalne. Zawsze chciałem umieć jakoś przedstawić swoją wyobraźnie, ale nigdy nie miałem do tego predyspozycji... Uwielbiam zwierzęta, miałem rybki (mebelki), psy, kota, świnki morskie, lecz nic nie przetrwało... (psy w więkrzości oddane, jednego robaki od środka zjadły, mojego ulubionego Psotke dziadek ubił, świnki jakieś obce psy pogoniły, wszystkie rybki wyskoczyły z akwarium). Teraz mam papuge, jest super słodka:D
    Wracając do l2, miałem pare serwerów już za sobą. Moim pierwszym był Extreme, potem Jasien (gdzie było 5 ludzi online jak nie mniej), Existence, Battle For Dawn Reborn: Ethernal, Graveland, a teraz Reloaded. Przewineło się jeszcze pare serwerów ale krótko na nich byłem.
    Grałem takimi postaciami jak: PR, SR, HE, TH, Necro, SPS, DA, Spoil , Tyrant, BD (na existence), a moją pierwszą postacią był Glad.
   
Reloaded:
Mam tutaj TH 79 lvl (w końcu mirage ^^), na subie SR 77 i jestem CLem wspaniałego klanu ^^
Moje inne postacie:
Irayra - SE
Devki - BD
Antayen - SWS
Aori - PP
Airay - EE
Darif - WC
Meyan - Bish (wcale to nie jest damskie imie!!! )
Nosferatoo - spoil

Najbardziej uwielbiam: PvP

Ostatnio edytowany przez Uvukee (2009-06-30 10:23:33)


http://img32.imageshack.us/img32/7889/uvukeeunderground2.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/8969/rangers.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl